..

..

Stránky

úterý 18. září 2012

Vyhrála jsem/Lucky me


Včera jsem našla dva čtyřlístky a odpoledne jsem vyhrála poslední losování Zakka Sew Along. Chtěly jsme s Viki kouknout jak vypadá dříve nalezený čtyřlístek a bylo dost těžký ho v knížce nalézt, tak aby to příště bylo snazší uložila jsem je na stranu č100. A cože jsem to vyhrála? Látkový balíček Le Femme od Roberta Kaufmana. Juchú!

Yesterday I found two quartefoils. We found one some time ago and wanted to see it but it was hard to find. That's why I placed those on page No. 100 so it'll be easier next time. And guess what? In the afternoon I won the very last draw of Zakka Sew Along. Pretty bundle of Le Femme from Robert Kaufman. Lucky me! I just hope it won't get lost on the way.A to není všechno. Před pár dny jsem vyhrála balíček (charm pack) Summersville na blogu jedné australanky, který pravidelně sleduju. Dnes dorazila obálka, takže juchú podruhé. Ještě nevím co z něho ušiju, zatím se kochám a užívám si i osobního vzkazu z druhého konce světa.

That's not all! Couple of days ago I won charm pack of Summersville over at Fiona's blog. I do like to watch what's going on down under. I have received the envelope today. I'm very excited. Not sure what I'll make out of it. I'll be just watching it for a while, feeling great that I got something from the other side of the world. No matter what I make out of it, it'll be special. My first charm pack ever!

Chcete se taky zúčastnit nějaké soutěže? Můžete. Mám pro vás dva tipy. Právě probíhá měsíc s knížkami o tvoření. Už příští týden můžete zaslat do soutěže cokoliv, co jste ušily podle nějaké knížky. Více informací najdete na blogu Craft Buds.
Anebo ušijte něco z návodů od Moda Bake Shop a přes Pinterest zašlete do soutěže. Šance jsou malé, ale jsou :-)

If you want to win something too, you have a chance. In case you haven't heard about Craft Book Month here's the link.
There is also something going on Moda Bake Shop you might want to check it out.

9 komentářů:

Cherryn řekl(a)...

Gratuluji!! Jsi neuvěřitelná! :-)

jamala řekl(a)...

Gratuluji Jana

Dadouch řekl(a)...

Posílám velikánskou gratulaci .....

Katka řekl(a)...

Moc moc gratuluju!!!! :-)

ewca řekl(a)...

Vexičko, moooc gratulujuuu!

vexa řekl(a)...

Díky moc všem za gratulace!

Látky pro Vás řekl(a)...

To je spousta dobrých zpráv najednou... Gratuluji a už se těším na tvůj blog o tom, co všechno jsi z těch vyhraných látek ušila :-D

Monika řekl(a)...

Tak to moc a moc gratuluji. Usmálo se na Tebe štěstí, ale zasloužíš si to. Ty krásné Zakka věcičky, které jsi tu prezentovala, si o odměnu přímo říkaly.....užívej si pocit štěstí a výhry.

PS: Také jsem vyhlásila na svém blogu jednu takovou malou soutěž, tak se můžeš také přidat. Třeba zase budeš mít štěstí. Říká se přeci do třetice....:-D

vexa řekl(a)...

Díky. Mrkla jsem a napsala :-)