..

..

Stránky

neděle 1. července 2012

Syslím/Sunday Stash

Nevím jistě jestli je tohle první známka syslení, každopádně se chci pochlubit co jsem si pořídila. Ještě jsem neušila velkou deku a na svoji první nechci hned pořizovat zahraniční látky a investovat balík, když výsledek je nejistý. Jsem tak trochu lakomá Barka. Radost mám hlavně z výhodných nákupů či slev. Když se mi naskytla možnost koupit košilovinu za babku, neváhala jsem. Moje první deka bude pánská, právě z těchto látek. Zaujal mně tento cik cak vzor a tak ho zkusím. Nevím přesně kdy začnu, ale ráda bych to zvládla do konce roku.

Finally I have something to share with you. I'm not a big fabric buyer as I'm not really a quilter. I haven't made regular size yet. I don't want to spend too much on designers' fabric as the outcome is unsure. I like sales and other bargain-packages. Friend of mine offered me some fabrics which are used for mans' shirts. I have seen few male quilts made out of shirt and they were pretty so my first quilt is going to be male one. I like this zigzag quilt so I'll try this one. Not sure when I begin but I would like to finish this year.
Je toho slušná kupička. Určitě bude i na další pokusy.

It's quite a pile. There might be more attempts.
K tomu ještě tyhle dvě. Moje oblíbená barva a látka co vypadá jako riflovina. Něco z nich vymyslím.

Two more without any particular reasons. Well I like the color and jeans design. We'll see what I come up with.


Linking up with Sunday Stash #20.2 komentáře:

Fiona @findingfifth řekl(a)...

Thanks for joining in Vera...I will be interested in seeing what you make with these. Maybe the water bottle holder from this week's Zakka Style?

Lenka - Nej šicí stroje řekl(a)...

tan vzor bude na modré úžasný, už teď se těším