..

..

Stránky

úterý 15. dubna 2014

PPM


Ještě jsem se s vámi nepodělila o své dojmy z letošního PPM. Výstava se mi líbila víc jak loni. Jen si příště musím fotit i cedulky, abych věděla čí která deka byla. Prostě se trochu víc zaměřit na ty štítky :-) Nejvíc ze všeho se mi líbily monochromatické obrazy. Autorkou je Barbara Lange.


Pak se mi taky hodně líbila série Tvary jejíž autorkou je Uta Lenk.
Zaujaly mne i soutěžní na téma Matka příroda. Mozaika ze super pidi kousíčků od Jaroslavy Grycové


A taky od Joanny, kterou můžete znát z blogu Shape Month.


Pak taky velice efektní Vasarely. Na návod na tuto deku jsem před časem náhodou narazila. Oprašte azbuku a dejte se do díla - KLIK.


 K vidění byly i neuvěřitelné mini quilty. Za všechny alespoň jeden.


Pár dalších zajímavých.
Sekce českých dek mi přišla jako loni dost špatně osvětlená. No řekněte, nemrzelo by vás, kdybyste poslaly deku na výstavu a ona měla do půli stín anebo byla z boku, kde byla ve stínu komplet? Mně tedy ano.


Moji deku jste mohly vidět na stánku Modern Patchwork.


A co jsem si na PPM koupila? Moc toho nebylo, protože do látek z loňského roku jsem ještě nestřihla a tak jsem nechtěla kupit další. Nicméně od Kataríny jsem si dovezla Echino po kterém jsem už dlouho toužila. Najdete ho v nabídce Modern Patchwork a pozor, opět mají soutěž, tak nakoukněte a třeba vás zaujme ještě něco dalšího.
8 komentářů:

Vercidlo řekl(a)...

Ty jo, to jsou šicí skvosty !!! Nevím, co mě víc zaujalo, kde se dřív dívat, krásné a díky za fotky ;).

jamala řekl(a)...

Dík za reportáž. Barbara Lange je úžasná. J.

Mirka řekl(a)...

Hezká reportáž a krásné látky,těším se na výsledek :-) !!!Mám stále výstavy plnou hlavu,musím si to nechat trochu uležet.Mám tak trochu schízu,moc se mi líbí klasické quilty a zároveň moderní látky.....tak nevím,asi bude příští rok GMFG z nově koupených látek od Modern Patchwork ,koupila jsem si ještě něco u Vierma,ale to bude na tašku ?? možná..

Lada Pouková řekl(a)...

Díky za fotečky - díky za reportáž :-) A souhlasím s tebou - osvětlení českých dek nic moc....

Skeptik řekl(a)...

Ehm, když jsi nám o tom vyprávěla, měl jsem zdá se, zkreslený dojem. Některé věci mi vyrazily dech. Škoda, že od doby co jsem si prošil nehet se k šicímu stroji přibližuji jen za pomocí násady od smetáku a se sítí v druhé ruce...

Korfela řekl(a)...

Děkuji ... a můj favorit je Barbara Lang a Shape Month. Pokusím se to příští rok nějak vymyslet, abych fakt mohla. Mrzelo mi to ... hlavně, i to, že jsme se mohli potkat.

Jinak tvá nádherná deka tam zářila. Jsi báječná.

Jitka řekl(a)...

Tvoji deku jsem ihned zařadila. S mámou jsme se se shodly, ža na prodejních stáncích byly hezčí deky než v některých galeriích. Po technické stránce výborné, ale co se barevnosti týče - ubohé. Galerie jednotlivých autorek byly parádní - paní Skočková ve svém kloboučku a s nezaměnitelným rukopisem. Renata Juračková je moje favoritka i další. Pro příští PPM 2015 bych zakázala hnědou a béžovou!

Mirka řekl(a)...

přesně tak !!!