..

..

Stránky

pondělí 8. dubna 2013

Pruhovaná/Barbie


Další z řady holčičích kabelek. Tentokrát si nejsem jistá barevnou kombinací, ty proužky jsou takové pyžamové :-) Ta předchozí byla o něco hezčí. Na druhé straně jsou motýlci, uvnitř klasicky jedna kapsa na zip a jedna malá obyč.

Simple girlie bag. Not so striking as the first one but hopefully the recipient will like it. This time I put appliqué on both sides. It's a gift so I still have to make some for my girls as well. I have some fabrics ready but I ran out of interfacing plus there are other projects I'm working on.


Je to dárek pro kamarádku. Látky pro moje holky už mám taky nachystané, ale došla mi výztuž, takže zelenou teď mají jiné projekty.


Pokud sháníte levné látky na podšívky apod. na stránkách mojelátky.cz mají zrovna výprodej, nakoukněte KLIK.5 komentářů:

Korfela řekl(a)...

Věrko .. je krásná ... jednoduchá a krásná

Kristy QP řekl(a)...

Oh perfect bag for a Barbie loving girl! Sweet fabric choices!

LucieH řekl(a)...

Proužky moc pěkné,hned bych ji nosila také:-)))Koukám na střih, že bych se konečně také do něčeho pustila?Vypadá docela jednoduše...žádný hlavní zip....hezký den

Sandra :) řekl(a)...

Very pretty, Vera - so are the new fabrics and strapping - is that fabric (the last picture) for the bags for your girls?

Věrka řekl(a)...

Moc povedené kabelky. A díky za odkaz na látky, už mám objednáno - nešlo odolat :-)
hezké šití Věrka