..

..

Stránky

neděle 28. dubna 2013

Časopis/Magazine

Není tajemstvím, že sleduju blog z názvem Pile O´Fabric. Zhruba před dvěma týdny mně zaujal tento článek - klik. Krásná deka a k tomu společné šití? To je velké lákadlo! Navíc obal časopisu ve kterém je střih publikován vypadá hodně dobře. Byla jsem rozhodnutá, že si pořídím elektronickou verzi časopisu, protože poštovné z US je vyšší než cena časopisu a u nás jsem neobjevila nikoho, kdo časopis prodává. Našla jsem jen na Slovensku obchod Modern Patchwork, který má v nabídce předchozí číslo. S Katarínou se přátelím, tak jsem se ptala na toto nové číslo a bude ho objednávat (v omezeném počtu). Já už mám svoji kopii zamluvenou. V časopise jsou i dva projekty od blogerky, kterou moc obdivuju, její blog má název Shape Moth. Časopis je anglicky, podle dostupných informací návody ne vždy obsahují detailní fotografie, takže znalost jazyka je v tomto případě velkou výhodou. Pokud uvažujete o zakoupení, doporučila bych vám kontaktovat Katarínu (modernpatchwork4u@gmail.com) co nejdříve. Prosím neberte to jako nějakou agitační akci. Spíše vás chci informovat o tom, že ta možnost tu je.


This post is more informative for my local friends. As I follow the blog Pile O´Fabric I came across the Retro Rubies QAL. I fell in love with the pattern. I also like the cover of the magazine where it's published. They don't sell this magazine here. At least I haven't found any store so I asked around and found my solution. I wanted to get the pdf version first since the postage from US is way too high but no need to. I get my paper copy, hurray. I also like the blog Shape Moth and there will two of her projects. I'm excited already. I get excited pretty easy, he he. I keep telling myself I need to finish some WiPs first before I get into this QAL. Wish me luck.

4 komentáře:

Gill řekl(a)...

I'm looking for a copy in the UK - fingers crossed!
I would be interested to read what you think of yours!!

Katarina řekl(a)...

Pozerám, že máme rovnaké obľúbené blogy :)

PaB řekl(a)...

Vexi, všechno zařízeno, domluveno:o)

Dobre Czasy řekl(a)...

Witaj,piękni,ciekawie i kolorowo tu u Ciebie.Jeśli pozwolisz zostanę i rozgoszczę się na dłużej,Ciebie zapraszam w wolnej chwili w odwiedziny do Dobrych Czasów.Pozdrawiam wiosennie.Jola,dodam tylko,że Twoje pomysły są fantastyczne