..

..

Stránky

pondělí 4. března 2013

Trpaslíci v Tokyu


A je to tady! Trpaslíci jsou vážně v Japonsku. Nevíte o čem je řeč? Tady je původní článek o tom jak jsem ušila blok, který jsem poslala do Tokya. Tam to sešili, vystavili a vydražili na charitu. Celkem je tam 89 dek, bloků nepočítaně a mít tam ten svůj je opravdu skvělý pocit :-) Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit neúspěchem předešlé akce a šla do toho.
Tímto děkuji Kataríně z Modern Patchwork za informace i dohledání našich čtverců.


I made this block last summer and sent it off to Japan. Gnomes and dots were my favorite fabric combination last year. There is event called Tokyo quilt where all the blocks from around the world are sewn together and then sold in auction for charity purposes. I found all the info on this blog. I'm not sure if there is official site in English for this event but you can check all the quilts here. There are 89 in total and I'm happy to be part of it.

14 komentářů:

jamala řekl(a)...

Gratuluji a obdivuji. Jana

verpa řekl(a)...

Bloček je krásně výrazný, tak se v dece neztratí. Ani v tom Japonsku! A jak jsi na tom s projektem And sew on?

vexa řekl(a)...

No, tento projekt je momentálně u ledu :-) Nemůžu se rozhodnout na co ty bloky použít a tak se mi do toho teď nechce a dala jsem přednost dodělaní rozdělaných věcí.

El. řekl(a)...

Vexo Ty jsi skvělá. Smekám klóbrc!

Sandra :) řekl(a)...

Gotta love gnomies and polka dots! I'm rather fond of that gnome fabric, and luckily, I happen to have a lovely piece given to me by a sweet bloggy friend *grin* :)

Laďka Pechal řekl(a)...

Skvělé ;-), jsi fakt dobrá. Pěkný den.

made by ChrissieD řekl(a)...

Love that block and look at it there in the bottom row - I hadn't heard of this event before :)

Calenndula řekl(a)...

paráda!

ANNabeLL řekl(a)...

Ty jsi úžasná ..gratuluju! Určitě dej vědět, až se bude konat další ročník..

Martina řekl(a)...

Gratuluju ti, je vážně nepopsatelné, tam vidět ten svůj blok. Včera jsme seděli s manželem u pc a dívali se na všechny quilty a kontrolovali i na všechna jména.

Feu-Follet řekl(a)...

to je pecka, až v Japonsku , nádhera !!!!

Anonymní řekl(a)...

Pripájam sa ku gratulácii. Krásny blog.Pekný večer Lenka.

vexa řekl(a)...

Díky za milé reakce.

Andie Chambers řekl(a)...

Ahoj, ráda bych tě pozvala na svůj blog . Předem podotýkám, že mi nejde o reklamu, ale o to, aby se o problematice, které se na svém webu věnuju, dozvědělo co nejvíce lidí a poučilo to tak laickou veřejnost, která je většinou jen plna předsudků. Blog je věnován poruchám příjmu potravy a hlavně boji s těmito nemocemi. Nehodlám se řadit k thinspo nebo podobným komunitám. Na blogu najdeš i trochu z cesty mým životem, každodením bojem s PPP, ale také spoustu rad a tipů týkajících se kosmetiky, fotek, článků o mně samé, beauty vychytávky, recenze, recepty, které nikde jinde nenajdeš a mnoho dalšího. Kdyby tě blog zaujal, budu moc ráda, když zanecháš komentář nebo se můžeš stát dalším z mých ctěných "followers". Budu se moc těšit na tvou návštěvu a přeji krásný zbytek dne. Andie :)*
www.andie-chambers.blogspot.cz