..

..

Stránky

pátek 7. února 2014

Mini sruby


Před časem jsme dávala odkaz na společné šití mini srubů. Pustila jsem se nejdřív do černobílé verze. Vnikla z toho malá taštička na zip. Zadní strana je taktéž černobílá.Ovlivněna barevnými odstřižky co jsem měla na stole pustila jsem se ještě do barevných. Je to taková variace na míchání základních/primárních barev. Střed srubu tvoří barvy sekundární.


Z těhle kombinací se mi nejvíc zamlouvala ta červenožlutá. Použila jsem ji jako vnitřek děleného košíku. Střih je opět od Noodlehead a najdete ho TADY.


Ucha jsou z pásku, který nikdo nepoužíval. Bohužel by nevystačil na tašku a tak se hodil sem.


Sruby jsem šila prvně. U té černobílé varianty jsem poctivě rozžehlovala, ale u té barevné vůbec a rozdíl jsem nezaznamenala. Rozhodně nikoho neodrazuju od používání žehličky, ale u téhle pidi verze na tom asi zase tak nesejde. Nevím, zda jsem to tu už psala anebo ne. Na šití všech patchworkových věcí používám 1/4 palcovou patku s vodičem. S ní i můj halabala styl vypadá úhledně.


Mám radost i z toho, že jsem ve skupině natrefila na známé tváře. Lenčin obraz na zeď dopadl na výbornou a sama organizátorka psala, že byl mezi jejími 3 favority. Super! Vidět ho můžete na jejím blogu - KLIK.


Přeju všem pohodový víkend!

3 komentáře:

Olive řekl(a)...

moc pěkné obojí

Napadnicek řekl(a)...

Moc hezké srubíky.

Katarina řekl(a)...

Věri, zase milé prekvapenie, zase niečo nové a inšpiratívne :) A Lenkin mini quilt je tiež nádherný!