..

..

Stránky

pátek 20. ledna 2012

Ocenění blogu

Dneska jsem od Korfelky obdržela ocenění blogu. Jak by řekla ona, ola ola. Děkuji :-) Ocenění mně moc potěšilo, ale teď mám já vybrat 5 dalších blogů, kterým ocenění předám. Je to tedy pěkný oříšek ba přímo OŘECH. Spousta blogů co sleduji už ocenění má a tak jsem dumala komu udělat radost a nakonec jsem na to přišla:

První je blog - Lucie AMA_tér http://designama.blogspot.com/ Její precizně vypracované věci obdivuju už delší dobu. Na její fotky je radost pohledět.

Druhá volba padla na Jahůdku http://jahodova.blogspot.com/ Na její nádhernou tašku "Cestující" nemůžu zapomenout a navíc má ráda kočky :-)

Třetí jsou neposedné ručičky Ajky http://allak-ajka.blogspot.com/ Nejen, že krásně tvoří, ale vždycky mi to tu pochválí, moc díky :-)

Čtvrté jsou šité maličkosti od Dády http://sitemalickosti.blogspot.com/ Mám dojem, že nám předvede ještě spoustu věcí. Ta poslední peněženka je bezva, jen tak dál!

Pátý je blog Amélie http://auticekjenicek.blogspot.com/ Díky ní jsem si opět uvědomila, že mít zdravé dítě není samozřejmost.


A co je to za ocenění?

Toto ocenění může získat malý blog do 200 pravidelných čtenářů. Každá z oceněných pak umístí na svůj blog odkaz na osůbku, od které ocenění dostala, sama ocení dalších 5 blogů a jejich majitelům zanechá na jejich blogu vzkaz.

Doufám holky, že vám ocenění udělá radost a třeba vás díky tomuto článku objeví ještě více uživatelů. Přeju jen to nejlepší. Zdravím a mějte se.

5 komentářů:

Amelie řekl(a)...

Jsi zlatíčko, děkuji za krásné ocenění, moc si ho vážím.

AMA_tér řekl(a)...

vexičko, děkuji moc, to jsem opravdu nečekala... pohladilo mě to při dnešním rozhádaném pátku na srdíčku, děkuji

Ajka-AllaK řekl(a)...

Júj, pokladík môj, ďakujem za nádherné prekvapenie. Veľmi ma to potešilo..

vexa řekl(a)...

Holky jsem ráda, že jsem vás potěšila :-)

DádaN řekl(a)...

moc děkuji za ocenění,ani jsem netušila že zde něco takového probíhá..